Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Kazançlıdikkat: internet Sitemiz değişik firmaların kiralık araçlarını sergilemek nedeniyle kurulmuştur.
Sitemizde sadece 12 farklı şirket /şahıs ile çalışırız.
Sitemizin tüm SEO çalışmaları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da birinci sayfa 1. Sıradadır. Aylık ziyaretçi sayımız 25-30K arasında seyretmektedir. sayfamızda otomobilinizi kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şartlarımız
öncelikle şunu belirtmek isteriz. Hem müşterilerimize saygın hizmet götürmek hem de sayfamızın derecesini muhafazaetmek düşüncesiyle her vasıtayı sayfamızda sergilemiyoruz.
Sitemizde son model ve lüks otomobilleri yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Vasıtanızı kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otonuz kirada iken oluşacak herhangi bir zayiattan sitemiz mesul değildir.
Aracınızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Otomobilinizi sayfamızda sergilemek için öncelikle size uygunolan bir planı seçiyorsunuz.
2- Aracınızın yüksek çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail gönderiyorsunuz.
3-Otomobilinizin resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar doğrultusunda sayfamıza konur.
4-Vasıtanızın resmi üstüne firma adı ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üstünde ki randevu formu ile otomobilinizi rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otomobilinizin kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu zamanda sitedeki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili burada memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sitemize göndereceğiniz araç imajı ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sitemiz yalnızca otomobil Detaylar için tıklayın firması ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sayfamıza web sitesini ziyaret edin eklenir.
11.Ödemenizi yapınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi gönderiniz.
12.Vasıtanızı sayfamızda sergileme kararı alınca yukarıdaki tüm koşulları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *